UAB „GL Pharma Vilnius“ vykdo Austrų farmacinės kompanijos G.L. Pharma, kuri gyvuoja jau daugiau kaip 60 metų, produktų reklamą Lietuvoje, rūpinasi atstovaujamų gamintojų registracijos klausimais Lietuvos teritorijoje.

Panzilan 20 mg skrandyje neirios tabletės N14

Panzilan 20 mg skrandyje neirios tabletės N14
Patinka? Pasidalink!
Grįžti atgal
Panzilan 20 mg skrandyje neirios tabletės N14

Veiklioji medžiaga pantoprazolas. Nereceptinis vaistinis preparatas.

Kiekvienoje tabletėje yra 20 mg pantoprazolo (pantoprazolo natrio druskos seskvihidrato pavidalu).

Terapinės indikacijos: Panzilan sudėyje yra veikliosios medžiagos pantoprazolo, kuri blokuoja skrandžio rūgštį gaminantį „siurblį“. Dėl to skrandyje sumažėja rūgšties kiekis.Panzilan vartojamas trumpalaikiam gastroezofaginio refliukso simptomų (pvz., rėmens, rūgščių atpylimo) suaugusiems pacientams gydymui. Refliuksas yra rūgščių iš skrandžio atgalinis patekimas į stemplę, kurioje gali prasidėti uždegimas ir sukelti skausmą. Dėl to gali atsirasti tokių simptomų, kaip skausmingas deginimo pojūtis krūtinėje kylantis iki ryklės (rėmuo) ir rūgštus skonis burnoje (rūgšties atpylimas). 

Dozavimas ir vartojimo būdas: Gerti po 1 tabletę per parą prieš valgį, tuo pačiu paros laiku 2 - 3 dienas iš eilės užsigeriant nedideliu vandens kiekiu.Tabletes reikia nuryti, negalima kramtyti arba laužyti.Neviršykite rekomenduojamos 20 mg pantoprazolo dozės per parą. Nutraukite Panzilan vartojimą, kai visai pranyks ligos simptomai. Nepasitarus su gydytoju vartoti Panzilan ilgiau kaip 4 savaites negalima

Kontraindikacijos: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) pantoprazolui, sojų lecitinui arba bet kuriai pagalbinei Panzilan medžiagai; kartu vartojami vaistai, kurių sudėtyje yra atazanaviro; amžius iki 18 metų; nėštumas arba kūdikio žindymas.

Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės: jeigu dėl rėmens arba virškinimo sutrikimo gydotės ilgiau kaip 4 savaites; esate vyresnis kaip 55 metai ir kasdien vartojate nereceptinius vaistus dėl sutrikusio virškinimo; atsirado naujų simptomų arba simptomai neseniai pasikeitė; anksčiau sirgote skrandžio opalige arba buvo atlikta skrandžio operacija; sutrikusi kepenų veikla arba atsirado gelta; numatoma atlikti endoskopiją arba C-šlapalo mėginį. Jeigu jums numatyta atlikti kraujo mėginį, pasakykite gydytojui, kad vartojate šį vaistą.

Atsirūgimo ir rėmens simptomai gali palengvėti pavartojus Panzilan vos vieną dieną, tačiau šis vaistas neturi sukelti pagerėjimo nedelsiant. Jo negalima vartoti profilaktikai. Jei Jums gydytojas sakė, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, prieš vartodami šį vaistą pasitarkite su gydytoju.
Panzilan sudėtyje yra sojų lecitino. Jei esate alergiškas žemės riešutams arba sojai, šio vaisto jums vartoti negalima.

Pakuotė: 14 skrandyje neirių tablečių.

Farmakoterapinė grupė  - protonų siurblio inhibitoriai ATC kodas - A02BC02

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas. G.L. Pharma GmbH, Schlossplatz 1, 8502 Lannach, Austrija.
 
 Parsisiųsti priedus lietuvių kalba